Biurowiec Infinity ma już generalnego wykonawcę

Avestus Real Estate dokonał wyboru generalnego wykonawcy biurowca Infinity we Wrocławiu. Za kompleksową realizację inwestycji powstającej przy placu Jana Pawła II (skrzyżowanie ulic Legnickiej i Nabycińskiej) odpowiedzialna będzie firma Eiffage Polska Budownictwo S.A.

Eiffage Polska Budownictwo S.A. wykona pełen zakres prac budowlanych związanych z realizacją biurowca Infinity – od robót fundamentowych, przez konstrukcję budynków, prace instalacyjne, montaż elewacji, aż po prace wykończeniowe i zagospodarowanie terenu otaczającego inwestycję. Dotychczas, w ramach odrębnego kontraktu, firma Eiffage zrealizowała ścianę szczelinową tego kompleksu biurowego.

Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 m kw. powierzchni biurowej, 1 561 m kw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych. Z myślą o rowerzystach powstanie 120 stanowisk rowerowych w zamkniętej strefie wraz z szatniami i prysznicami. Biurowiec będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Biurowiec zostanie wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne, bezdotykowe oraz najwyższej jakości filtry powietrza, zapewniające bezpieczeństwo i komfort jego użytkownikom.

W Infinity zostanie również zaaranżowane imponujące lobby, w którym znajdą się dedykowane miejsca dla gości odwiedzających budynek. Na dachu biurowca powstanie przestronny taras z elementami małej architektury i zieleni.

Projekt architektoniczny Infinity przygotowała pracownia AHR Architects, a za komercjalizację odpowiedzialna jest firma doradcza JLL. Zakończenie całej inwestycji zaplanowano na I kw. 2023 roku.

fot. materiały prasowe

Translate »