BPi Polska będzie budować w Poznaniu

BPi Polska zakupiło działkę pod nową inwestycję mieszkaniową w Poznaniu. Będzie to pierwsza inwestycja realizowana przez belgijskiego dewelopera w stolicy Wielkopolski. Poznań jest też czwartym rynkiem, na który po Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu wkracza BPi. Dla międzynarodowej grupy CFE, do której należy deweloper, Polska staje się coraz ważniejszym krajem w strategii rozwoju portfolio inwestycyjnego. Projekt w Poznaniu jest realizowany jako joint venture wraz z Acteeum Group, międzynarodową firmą działającą na rynku deweloperskim w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych oraz zarządzania nieruchomościami.

– Polska jest bardzo ważnym rynkiem nieruchomości dla BPi. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych gruntów pod realizację nowych inwestycji mieszkaniowych we wszystkich polskich miastach, w których jesteśmy obecni. Cieszymy się, że do grona tych miast, po Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu, dołączył również Poznań – powiedział Mariusz Rodak, dyrektor generalny BPi Polska.

Szczegóły inwestycji, którą BPi Polska zamierza zrealizować we współpracy joint venture z nowym partnerem inwestycyjnym ACTEEUM GROUP, mają zostać przedstawione jeszcze w tym roku.

fot. Wstępna wizualizacja nowej inwestycji BPi Polska realizowanej we współpracy joint venture z Acteeum Group  w Poznaniu

Translate »