Bursztynowa Zatoka – nowy projekt na gdańskiej Letnicy

ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczął sprzedaż 148 mieszkań i 4 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym w ramach pierwszej części gdańskiego osiedla Bursztynowa Zatoka.

Najnowsza gdańska inwestycja ATAL docelowo składać się będzie z sześciu budynków, które powstaną w dwóch etapach. W pierwszej części zaplanowano realizację dwóch budynków, w których powstanie 148 mieszkań oraz 4 lokale przeznaczone na funkcje usługowo-handlowe. W ofercie są funkcjonalnie zaprojektowane, zróżnicowane i ergonomiczne wnętrza o metrażu od 30,62 do 87,20 mkw. oraz układach od 2 do 4 pokoi. Uzupełnieniem komfortowej przestrzeni mieszkalnej będą przestronne balkony oraz – w przypadku parterowych lokali – indywidualne ogródki.

Usytuowanie osiedla w gdańskiej Letnicy – obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta o stale rosnącym prestiżu – oraz na styku historycznej, zrewitalizowanej zabudowy i nowych osiedli sprawia, że Bursztynowa Zatoka jest wyjątkową propozycją dla poszukujących nieruchomości w Trójmieście.

Przekazanie mieszkań planowane jest na drugi kwartał 2023 roku. Ceny mieszkań za mkw. zaczynają się od 7 700 złotych brutto. Za projekt odpowiada pracownia KD Kozikowski Design.

fot. materiały prasowe

Translate »