Centrum dystrybucyjne ZING powstało niedaleko Warszawy

Przy węźle Konotopa w Jawczycach (gmina Ożarów Mazowiecki) powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Największy polski dystrybutor papieru podpisał umowę najmu 14 000 mkw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.

Panattoni Park Warszawa-Konotopa to kolejna inwestycja Panattoni Europe, która składa się z dwóch nowoczesnych hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 47 000 mkw. Obiekty zostały zlokalizowane na przedmieściach Warszawy, bezpośrednio przy węźle Konotopa, łączącym autostradę A2 i drogę S8, a także w niedalekiej odległości od węzła Mory, łączącego drogi ekspresowe S2 i S8.

ZING jest polskim dystrybutorem papieru, podłoży dla poligrafii oraz materiałów opakowaniowych. Spółka jest obecna na polskim rynku od 1991 roku, a w jej ofercie znajduje się ponad 4000 produktów, w tym maszyny pakujące. Firma działa również w sektorze logistycznym oraz ma przedstawicielstwa na terenie Czech i Wielkiej Brytanii, zatrudniając w sumie blisko 200 osób.

fot. archiwum

Translate »