Chrobotek reniferowy w klinice Enel-Med

Kolejny oddział ENEL-MED został oddany do dyspozycji pacjentów w Warszawie.  Placówka usytuowana jest na parterze warszawskiego biurowca Mokotów Plaza, stanowiącego własność hiszpańskiego funduszu Azora Europa.

„Przygotowanie projektu placówki medycznej samo w sobie jest przedsięwzięciem skomplikowanym ze względu na przepisy prawa, standardy oraz różnorodność powierzchni do zaaranżowania – od kuchni pracowniczej do pomieszczenia RTG. Mokotów Plaza posiada certyfikat zielonego budownictwa, więc we wnętrzach kliniki nie mogło zabraknąć naturalnych materiałów wykończeniowych. Z rozwiązań zasługujących na uwagę, warto wymienić kilka pomieszczeń, m.in. korytarze i sale VIP, których ściany pokryte zostały naturalnym porostem – chrobotkiem reniferowym”, mówi Milena Sikora z Savills, firmy zarządzającej budynkiem.

Mokotów Plaza to 5-kondygnacyjny budynek, oferujący 15 423 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą (Very Good) w kategorii Asset Rating (budynek) oraz oceną doskonałą (Excellent) w kategorii Building Management (jakość zarządzania).

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »