Dekada Malbork świętuje pierwsze urodziny

Rok po otwarciu obiektu w Malborku Grupa Dekada świętuje sukces. Dziesiąty obiekt w portfolio firmy odwiedza coraz więcej konsumentów. Zadowolenie najemców potwierdza wzrost obrotów.

– Pierwszy rok działalności Dekady pokazał, że w Malborku brakowało takiego centrum. W ciągu pierwszych trzech dni od momentu otwarcia obiekt odwiedziło ponad 27 tys. osób, czyli około 70 proc. mieszkańców Malborka. Rekordowe wyniki odwiedzalności padły już w grudniu, kiedy to na wizytę w centrum zdecydowało się blisko 140 tys. osób. Te liczby potwierdzają, że Dekada Malbork jest projektem w 100 proc. trafionym, cieszącym się ogromnym uznaniem konsumentów. Liczymy na to, że w kolejnym roku naszej działalności padną następne rekordy – komentuje Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Malbork.

Dekada Malbork to dwupoziomowa, śródmiejska galeria handlowa z podziemnym parkingiem na 100 pojazdów. Na powierzchni 5,4 tys. mkw. GLA mieści się 20 lokali handlowo-usługowych.

Dekada Malbork angażuje się również w projekty kulturalne. Inicjatywa 10 Figur Dekady, zrealizowana we współpracy z prof. Adamem Myjakiem, jest przykładem łączenia świata biznesu i sztuki. Zakłada umieszczenie symbolicznych dziesięciu figur z brązu przed obiektami handlowymi Dekada w całej Polsce – jedna z nich stanęła przed budynkiem malborskiego centrum.

fot. materiały prasowe

 

Translate »