Dla kreatywnych – zestawy świąteczne Dremel

Dremel proponuje trzy świąteczne zestawy z dodatkowymi akcesoriami. Diamenetowe pakiety Xmas Dremel to doskonały pomysł na upominek dla początkujących, ale też zaawansowanych miłośników pięknych przedmiotów i majsterkowania. Każdy znajdzie coś dla siebie – do wyboru sa aż trzy warianty!

W każdym zestawie świątecznym znajduje się Dremel 3000, jedno z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się narzędzi marki. Dzięki innowacyjnemu systemowi EZ Twist można w nim szybko zmieniać akcesoria, a także pracować ze zmiennymi ustawieniami prędkości od 10 000 do 33 000 obrotów na minutę. Tak wszechstronne urządzenie poradzi sobie  z prawie każdym zadaniem  DIY, od prostych prac konserwatorskich mebli i pojazdów, do wieloetapowych wyzwań zaawansowanego majsterkowicza.

Dremel 3 Diamonds Xmas Kit – 20% więcej wartości

Zestaw Dremel 3 Diamonds Xmas zawiera urządzenie Dremel Multi-Tool 3000, a także specjalny uchwyt ułatwiający jego wygodne i bezpieczne przechowywanie. W opakowaniu znajdziemy również pięć różnych akcesoriów.


Dremel 4 Diamonds Xmas Kit – 40% więcej wartości

Zestaw Dremel 4 Diamonds Xmas oferuje jeszcze więcej możliwości dla majsterkowiczów. W tym zestawie, oprócz narzędzia Dremel 3000, znajdują się trzy przystawki Dremel i 55 wysokiej jakości akcesoriów, wszystko zapakowane w specjalnej walizce, dla łatwiejszego przechowywania i wygodniejszego transportu. Dwa akcesoria przeznaczone są do cięcia: przystawka do cięcia po linii i kole  (678) oraz prowadnica do cięcia  (565). Natomiast wałek giętki (225) pozwala użytkownikowi na pracę w trudno dostępnych miejscach i umożliwia realizowanie prac z jeszcze większą precyzją.  Dzięki akcesoriom z systemem i EZ SpeedClick do szybkiej zmiany osprzętu bez użycia kluczy, Dremel 3000 uważany jest za bardzo wszechstronne urządzenie. Zestaw obejmuje także specjalny uchwyt do narzędzia.

fot. Dremel