Dobry design do kwadratu

Design dobry, czyli jaki? Według doświadczonych specjalistów, do najważniejszych cech dobrego wzornictwa zalicza się jego innowacyjność, techniczne dopracowanie i estetykę, a także ponadczasowość i przyjazność dla środowiska naturalnego. Niełatwo stworzyć produkt spełniający te wyśrubowane kryteria, dlatego na szczególną uwagę zasługują najnowsze trójwymiarowe panele ścienne marki Dunes. Wzór PIXELS to z pewnością przykład dobrego designu, zamieniającego zwyczajną, płaską powierzchnię ścian w stylową dekorację wnętrz.

Panele PIXELS umożliwiają innowacyjne podejście do kwestii aranżacji pomieszczeń. Dekoracja ścian nie musi już ograniczać się do wyboru koloru farby lub rodzaju tapety, ale może wejść – dosłownie i w przenośni – w nowy wymiar.

Panele dekoracyjne firmy Dunes zaprojektowano także z troską o środowisko naturalne oraz najwyższy komfort użytkowników. Poszczególne elementy wzoru PIXELS o wymiarach 80 x 80 x 1,5-5 cm wykonane są z wysokogatunkowego gipsu, wzmocnionego włóknem szklanym. Naturalny materiał jest całkowicie ekologiczny oraz niepalny, nie zawiera toksyn ani związków lotnych. Montaż dekoracji przypomina przyklejanie płyt kartonowo-gipsowych. Prace te można powierzyć doświadczonym fachowcom lub skorzystać z dostępnego na stronie producenta filmu instruktażowego.

fot. Dunes

 

Translate »