Dwie nowe budowy w Gdańsku

Rozpoczęła się budowa III etapu osiedla Przy Alejach, które Develia S.A. realizuje w nadmorskim pasie Gdańska, przy ulicy Braci Majewskich na Zaspie. Deweloper podpisał również umowę z generalnym wykonawcą dotyczącą inwestycji Marinus przy ul. Gdańskiej w Brzeźnie.

Przy Alejach III to niewielkie, kameralna osiedle, obejmujące 48 mieszkań o metrażach od 42 do 89 m kw. Funkcję generalnego wykonawcy tej inwestycji pełni firma P&P Sp. z o.o. Powstanie tu również podziemna hala garażowa z pomieszczeniami na jednoślady.

Niebawem rozpocznie się również budowa osiedla Marinus, zlokalizowanego w nadmorskim pasie gdańskiego Brzeźna. Deweloper podpisał umowę z generalnym wykonawcą – firmą NDI Sopot S.A. Ten nowoczesny projekt będzie składał się z czterech 3- i 4-piętrowych budynków, połączonych podziemną halą garażową z komórkami lokatorskimi. Zaplanowano w sumie 81 mieszkań o szerokiej rozpiętości metraży (od 27 do 113 m kw.) i dużej palecie funkcjonalnych rozkładów.

Budowa budynku przy ulicy Braci Majewskich ma zakończyć się w IV kwartale 2022 roku. Z kolei Marinus zostanie oddany do użytku w II kwartale 2023 roku.

fot. materiały prasowe

Translate »