Funkcjonalna łazienka

Dobrym sposobem na dobre samopoczucie jest umeblowanie łazienki w sposób wygodny i funkcjonalny, a do tego zgodny z trendami i estetyką, która wprowadzi nas w doskonały nastrój. W łazience można, a czasem trzeba, zrezygnować z wielu mebli, ale obowiązkowa pozostaje szafka pod umywalkę i to koniecznie z wygodnymi i bardzo praktycznymi szufladami.

InnoTech_Bad_OrgaFlex (Large)

Zabudowa systemu odpływu wody już nie sprawia problemów producentom mebli. Teraz każdy stolarz wie, że w łazience można z powodzeniem projektować wygodne szuflady pod umywalką, jednocześnie nie wadząc o syfon czy rury kanalizacyjne. Służą do tego specjalne systemy szuflad Hettich, które montuje się w korpusie szafki.

– Szuflady Hettich serii InnoTech oraz ArciTech to propozycja, która gwarantuje szybki i dokładny montaż mebli nawet przez mniej doświadczonego stolarza, a do tego prosty system beznarzędziowej regulacji, aby fronty szuflad po zamknięciu tworzyły idealną płaszczyznę – mówi Robert Brzozowski, z firmy Hettich Polska. – Lekkie, ciche wysuwanie szuflady to prawdziwy luksus, a opcja systemu Push to open (naciśnij aby otworzyć – przyp. red.) sprawia, że front szuflady nie wymaga uchwytu i otworzy się samoistnie nawet po lekkim naciśnięciu biodrem lub kolanem, co jest szczególnie przydatne, gdy mamy mokre ręce lub świeżo polakierowane paznokcie.

PR_342014e (Large)

Czasy, gdy na rynku były tylko białe meble łazienkowe już dawno minęły. Teraz w łazience możemy otaczać się kolorami, strukturami i deseniami. Szczególnie modne są obecnie meble łazienkowe w dekorach imitujących drewno i kamień. Jeśli zatem projektujemy komodę pod umywalkę, warto wiedzieć, że obecnie możemy również dobrać kolor boku szuflady do stylu całej łazienki.

fot. Hettich , materiały prasowe

 

Translate »