Bezpieczeństwo i ekologia w łazience

Dobrze zaaranżowana łazienka powinna być miejscem nie tylko wygodnym, ale i funkcjonalnym. Przy urządzaniu strefy kąpielowej warto pamiętać o wykorzystaniu wszystkich możliwości i udogodnień, w jakie mogą być wyposażone baterie łazienkowe.

Bateria termostatyczna – nowe oblicze łazienki

Doskonałym przykładem baterii spełniających wysokie wymagania klientów są baterie termostatyczne. Ich podstawową zaletą jest funkcja mieszania gorącej i zimnej wody we właściwych, ustawionych przez użytkownika proporcjach. Dzięki temu, utrzymanie stałej temperatury wody jest możliwe nawet podczas gwałtownych skoków ciśnienia w sieci wodociągowej. A nie ma przecież nic gorszego niż nagły lodowaty lub gorący strumień prysznica podczas relaksującej kąpieli.

ZZH_T34143A04_000_01

Bezpieczeństwo i ekologia w dobrym stylu

Bateria termostatyczna znacznie ogranicza zużycie wody, a także potrzebuje o wiele mniej energii do jej podgrzania. W przypadku baterii prysznicowej GROHE z termostatem Grohtherm 1000 New, przycisk EcoButton redukuje przepływ wody do 50%, bez wpływu na jakość i temperaturę strumienia. System GROHE TurboStat® zapewnia natomiast stałą temperaturę wody przez cały czas trwania kąpieli, eliminując ryzyko oparzenia przy nagłym wzroście temperatury lub nieprzyjemny szok przy jej spadku. Przycisk SafeStop, ustawiony na 38ºC, zapobiega podkręceniu temperatury przez dzieci. System GROHE CoolTouch®, tworzy barierę izolacyjną, zabezpieczającą powierzchnię baterii przed nagrzaniem, a przycisk AquadimmerEco umożliwia bezpieczne sterowanie przepływem wody – zarówno w rączce prysznicowej jak i w dopływie wannowym – dzięki czemu regulacja temperatury przy użyciu termostatu nie wpływa na komfort kąpieli.

ZZH_T34155A02_000_01

Baterie prysznicowe GROHE z termostatami Grohtherm zostały zaprojektowane z myślą o najwrażliwszym termometrze na świecie: twojej skórze. Szeroka gama modeli baterii termostatycznych natynkowych i podtynkowych firmy GROHE sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych łazienkach. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, wykorzystują wiodące technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort pod prysznicem.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »