Galeria Tarnobrzeg otrzymała pozwolenie na budowę

Konsorcjum spółek Master Development Poland i PKB Inwest Budowa otrzymało ostateczne pozwolenie na budowę Galerii Tarnobrzeg. Będzie to pierwsze nowoczesne centrum handlowo – rozrywkowe w Tarnobrzegu i okolicy.

Nowoczesny obiekt powstanie w ścisłym centrum miasta. Na powierzchni 16 tys. m2 GLA zaplanowano około 60 lokali handlowych i usługowych. Inwestorzy zadbali o to, aby budynek centrum spełniał najnowocześniejsze standardy technologiczne oraz najwyższe wymogi ekologiczne.

– Galeria Tarnobrzeg to długo oczekiwany projekt zarówno przez nas, jak i przez mieszkańców regionu. W samym powiecie tarnobrzeskim zamieszkuje około 100 000 osób, a w strefie bezpośredniego oddziaływania centrum ponad 130 000 osób, które już za około 2 lata będą mogły robić zakupy w naszym centrum. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w mieście, pojawi się w nim wiele dotychczas nieobecnych tutaj marek, a także pierwsze w promieniu 40 km nowoczesne kino. – mówi Leszek Dąbrowski, prezes Master Development Poland, współinwestora Galerii Tarnobrzeg. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest The Blue Ocean Investment Group.

fot. materiały prasowe

Translate »