Gdańskie DOKI z nagrodami

DOKI i wchodząca w ich skład MONTOWNIA – inwestycje powstające na historycznych, postoczniowych terenach Gdańska, zostały wyróżnione w prestiżowm konkursie branży nieruchomości o zasięgu międzynarodowym – European Property Awards.

DOKI otrzymały tytuł Award Winner w kategoriach Mixed-Use Development oraz Development Marketing, z kolei MONTOWNIA w obszarze Commercial Redevelopment/Renovation.

DOKI to wielofunkcyjna inwestycja powstająca przy współpracy dwóch deweloperów: Euro Styl z Grupy Dom Development i Torus.

– Działka, którą zakupiliśmy w 2019 r. to wyjątkowy obszar pod wieloma względami. Nasze zainteresowanie tym terenami sięga dziesięciu lat wstecz, kiedy to chcieliśmy nabyć fragment, na którym znajduje się budynek dawnej montażowni części do łodzi podwodnych – MONTOWNIA. Szczęśliwie udało się nabyć cały obszar liczący około 7 ha, co pozwoliło nam myśleć o tym projekcie w szerszej perspektywie – w efekcie powstają DOKI mające charakter małej dzielnicy. Dzięki połączeniu sił z firmą Torus możemy w krótkim czasie stworzyć wspaniałą mieszankę mieszkaniowo-biurowo-usługową – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w spółce Euro Styl odpowiadającej za realizację DOKI Living i MONTOWNI.

fot.   materiały prasowe