HB Reavis z trzema nagrodami w konkursie CIJ Awards

HB Reavis, międzynarodowa grupa deweloperska działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji, podczas tegorocznej edycji prestiżowego konkursu CIJ Awards została uhonorowana aż trzema nagrodami, w tym dla „Najlepszego Dewelopera Roku 2015” oraz „Najlepszego Działu Leasingu”. Jury doceniło również kompleks Postępu 14, który zdobył tytuł „Najlepszego Projektu Biurowego 2015”.

W konkursie CIJ Awards nagrody przyznawane są firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 listopada w warszawskim hotelu Westin.

Firma HB Reavis działa w Polsce od 2008 r. W ciągu zaledwie kliku lat stała się jednym z najbardziej aktywnych deweloperów w Warszawie, zarówno pod względem ilości realizowanej powierzchni, jak i liczby pozyskiwanych najemców, a realizowane przez nią projekty są dla branży wyznacznikiem najwyższej jakości i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dotychczas spółka dostarczyła na stołeczny rynek blisko 132 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej w ramach trzech kompleksów: Konstruktorska Business Center, Gdański Business Center I i nagrodzonego Postępu 14. Dwie kolejne inwestycje – Gdański Business Center II i West Station – o łącznej powierzchni niemal 121 000 m kw. są obecnie w trakcie realizacji. W ciągu ostatniego roku spółka pozyskała w sumie 29 najemców i wynajęła niemal 67 000 m kw. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Polish Office Research Forum aż dwie z czterech największych transakcji najmu odnotowanych w Warszawie w I półroczu 2015 były zawarte z udziałem HB Reavis.

Kompleks Postępu 14, zdobywca tytułu „Najlepszy Projekt Biurowy Roku 2015”, został oddany do użytku w sierpniu br. Biurowiec zrealizowany w samym sercu biznesowej części Mokotowa oferuje 34 500 m kw. W niewiele ponad dwa miesiące inwestycja została wynajęta w ponad 60%.

fot. Postępu 14/ materiały prasowe

 

 

Translate »