Hiacynt – łazienkowa biżuteria w nowej odsłonie

Czas przenieść biżuteryjne trendy z pokazów mody do wnętrz. Firma Deante wprowadziła nową odsłonę baterii Hiacynt, zdobiących łazienkę niczym eleganckie klejnoty. Produkty zaprojektowane przez Małgorzatę Płoskońską z okazji 25-lecia marki, zyskały nową oprawę. Łącząc chrom z bielą, idealnie dopełniają nowoczesne wnętrza.

Seria Hiacynt czerpie z biżuterii to, co najlepsze. Połączenie błyszczącego chromu z czystą bielą, łagodne krzywizny i równowaga proporcji to cechy charakterystyczne kolekcji w nowej odsłonie. Białe korpusy idealnie korespondują z błyszczącymi płaszczyznami dźwigni i wylewek. Duet bieli i srebra podkreśli piękno łazienki, urządzonej zarówno w stylu minimalistycznym, jak i klimacie glamour.

Kolekcja Hiacynt wyróżnia się nie tylko dopracowanym designem, ale też funkcjonalnością.  Wpuszczony w korpus ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

hiacynt

fot. materiały prasowe

Translate »