P3 podpisało umowy na najem ok. 29.000 mkw. powierzchni

P3 Logistics Parks, europejski deweloper i inwestor, w serii transakcji, które przeprowadził w ciągu ostatnich 6 miesięcy, podpisał umowy najmu czterech nieruchomości zlokalizowanych w trzech parkach logistycznych w Polsce.
Dwie dynamiczne firmy, AGITO, zajmująca się e-handlem, oraz Europapier, która sprzedaje papier na obszarze Europy środkowej i wschodniej oraz do krajów byłego Związku Radzieckiego, powiększają swoje obiekty umiejscowione w parku logistycznym P3 Błonie Park, który ma powierzchnię 175 000 mkw.

Także firma logistyczna Fiege odnowiła umowę w obiekcie P3, który ma powierzchnię 142 000 mkw. i położony jest w Mszczonowie, na południowy zachód od Warszawy. Firma ta, która w parku logistycznym zajmuje obecnie łącznie 42.650 m2, przedłużyła do 2018 r. umowę najmu na 16.778 m2 powierzchni magazynowej i 429 m2 powierzchni biurowej. W magazynach przechowywane są części samochodowe.

Natomiast firma Sushi Factory podpisała umowę najmu na 2 400 mkw. powierzchni magazynowej w parku P3 Poznań, który ma powierzchnię 100 000 mkw. i położony jest w Gądkach, na południe od Poznania. Sushi Factory to zakład produkcyjny najnowszych technologii, który wytwarza zestawy sushi i dystrybuuje je do wiodących krajowych detalistów spożywczych.

fot. materiały prasowe

Translate »