II etap Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba ukończony

W Szklarskiej Porębie oddano do użytku II etap kompleksu Sun & Snow – Resorts. Niebawem w 69 apartamentach będą mogli wypoczywać pierwsi goście. Inwestorem jest spółka Univitae, a wyłącznym operatorem zarządzającym najmem Sun & Snow.

Ceny apartamentów zaczynają się od 6 700 zł netto za mkw +8% VAT. Najdroższe, ale zarazem najatrakcyjniejsze są lokale na szóstym piętrze, z dużymi panoramicznymi oknami. W sumie na najwyższej kondygnacji zlokalizowano 11 klimatyzowanych apartamentów. Ich ceny wahają od 8 900 do 10 000 zł netto za mkw. (+8% VAT). Nabywca może zlecić deweloperowi wykonanie prac wykończeniowych w lokalu, co wiąże się z dodatkowym budżetem w kwocie 1 600 zł brutto za mkw. Szacowany zwrot z inwestycji w apartament w Sun & Snow Resort – Szklarska Poręba wyniesie ok. 6-8% rocznie. Przy wynajmie cena pobytu za dobę zaczyna się od 160 zł za cały apartament.

Trzecim etapem ośrodka będzie condohotel. Budowa już ruszyła, a pięciogwiazdkowy obiekt Sun & Snow będzie jedynym w okolicy hotelem tej kategorii. Według wstępnych założeń ma oferować około 150-200 luksusowych pokoi z opcją zakupu przez inwestorów.

fot. Sun&Snow