Już piętnaście Vendo Parków w Polsce

Trei Real Estate, deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, dynamicznie rozwija sieć parków handlowych typu convenience. Należąca do niemieckiej grupy Tengelmann spółka, otworzyła w Kobyłce swój piętnasty w Polsce park handlowy pod marką Vendo Park. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln euro. Kobyłka to miasto liczące ponad 22 000 mieszkańców, leżące zaledwie około 25 kilometrów od centrum Warszawy.

Obiekt jest w 100% skomercjalizowany przez międzynarodowe i lokalne sieci handlowe. Vendo Park, którego budowa rozpoczęła się w sierpniu 2019 roku, powstał na działce o powierzchni prawie 8 500 mkw. i dostarczył łącznie 3 250 mkw. nowoczesnej przestrzeni zakupowej oraz 65 miejsc parkingowych. Trei zamierza zarządzać obiektem w długoterminowej perspektywie.

Dostrzegamy ogromny potencjał w Kobyłce, która znajduje się w bardzo bliskiej odległości od stolicy. Aktualne trendy na ryku nieruchomości wyraźnie pokazują, że coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę do mniejszych, podwarszawskich miejscowości. Jest to podyktowanie głównie wiele niższymi kosztami zakupu domu czy mieszkania oraz porównywalnym czasem dojazdu do pracy w centrum. Ideą Vendo Parków jest dostarczenie maksymalnej wygody w codziennych, szybkich zakupach, dlatego budujemy je również w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do szerokiej oferty zakupowej bez konieczności odbywania czasochłonnych podróży do dużych miast ”, podkreśla Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

Trei posiada aktualnie dwadzieścia cztery Vendo Parki zlokalizowane w Europie, w tym piętnaście znajduje się w Polsce. Firma jest nie tylko deweloperem, ale również samodzielnie zarządza swoimi inwestycjami.

fot. materiały prasowe

Translate »