Komfortowy przedpokój

Przedpokój jest wizytówką domu. Jesienne słoty i zimowe pluchy to dla niego szczególne wyzwanie, dlatego warto uważniej mu się przyjrzeć. Zwłaszcza, że w ofercie Sklepów Komfort znajdziemy praktyczne, odporne na wodę panele winylowe oraz bogaty wybór wycieraczek – również z oryginalnymi motywami świątecznymi!

komfort panele

Panele winylowe
Idealnym rozwiązaniem do przedpokojów są podłogi winylowe w formie paneli – w skrócie zwane LVT, a w języku potocznym panelami elastycznymi. Są nie tylko wytrzymałe, bardzo trwałe i proste w konserwacji, ale przede wszystkim wodoodporne.„Zastosowanie takiej podłogi gwarantuje spokojne funkcjonowanie w przedpokoju w okresie jesienno-zimowym bez obawy, że z podłogą coś się stanie. Można ją dodatkowo ułożyć w łazience czy kuchni, tworząc jedną powierzchnię. Wzornictwo oferowane w tym segmencie pokryć podłogowych jest bardzo szerokie, a odwzorowywanie wzorów drewna czy kamienia wręcz idealne”. – mówi Bartosz Ludwicki ze Sklepów Komfort.

komfort kamień

Panele winylowe Moduleo Select Olympia
Ponadczasowy wzór kamienia w stonowanych odcieniach szarości doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie nadając mu unikatowy wygląd. Pojedynczy panel ma rozmiar 49,3 x 49,3 cm.

fot. Komfort