Korniłowiczówka w portfolio Rent like home

Klimatyczny dom Korniłowiczów w Zakopanem to nowa lokalizacja w ofercie Rent like home. Marka, wchodząca w skład Lloyd Group, odpowiada za obsługę rezerwacji i zarządza obiektem w ramach najmu krótkoterminowego. 

Popularna „Korniłowczówka” to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy polskich Tatr. Dom znajduje się u podnóża szczytu Nosal, a z werandy można napawać się widokiem na Giewont czy Kasprowy Wierch. Właścicielem budynku był na początku XX w. Tadeusz Korniłowicz, pułkownik Wojska Polskiego, który często gościł w swoich progach teścia, Henryka Sienkiewicza oraz przyjaciela, Stanisława Witkiewicza.

Dom jest przeznaczony dla miłośników natury, tatrzańskich wędrówek i narciarstwa. Dodatkowym atutem jest kompleksowe wyposażenie, na które składają się między innymi przeszklony salon, nowoczesna kuchnia, dwie sypialnie, stylowa łazienka oraz taras. Całość została urządzona w klasycznym dla góralskiego drewnianym stylu. W „Korniłowiczówce” wygodnie zamieszka nawet osiem osób.

„Korniłowiczówka” to jeden z najstarszych budynków w Zakopanem z ciekawą historią i niezwykłą atmosferą. Bardzo cieszy nas, że możemy go mieć w swojej ofercie. Dziś dom Korniłowiczów jest miejscem do odpoczynku dla tych, którzy nie lubią zgiełku. Dobrze poczują się w nim także rodziny z dziećmi –  mówi Bartłomiej Barwicz, CEO Rent like home.

Rent like home aktualnie zarządza ponad 400 apartamentami w czterech miastach: Zakopanem, Warszawie, Międzyzdrojach i Wrocławiu.

fot. materiały prasowe

 

Translate »