LC Corp zakupił działkę we Wrocławiu

Firma LC Corp SA stała się właścicielem gruntu przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu. Działka o wielkości 5 428 mkw. została kupiona za blisko 32 mln złotych. Dolnośląski deweloper planuje na niej budowę nowoczesnego obiektu biurowego.

Firma LC Corp SA zrealizowała już z sukcesem inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. W portfolio firmy znajdują się obiekty, które na stałe wpisały się w architekturę miasta: Sky Tower, Arkady Wrocławskie oraz niedawno sprzedany Retro Office House. Teraz firma zdecydowała się na realizację kolejnej inwestycji we Wrocławiu. Przy ulicy Kolejowej powstanie nowoczesny obiekt biurowy.

– Aktualnie skupiamy się na stworzeniu unikalnego projektu, chcemy aby nasz obiekt wybudowany został z szacunkiem dla okolicy i zastanej zabudowy. Jak zwykle podejmiemy współpracę z najlepszymi i doświadczonymi projektantami oraz wykonawcami, aby zapewnić sukces inwestycji przy ulicy Kolejowej – mówi Piotr Pirogowicz, LC Corp SA.

Oprócz obiektów zlokalizowanych we Wrocławiu w portfolio nieruchomości biurowych LC Corp znajdują się warszawskie Wola Center i Wola Retro. Ten ostatni budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2019.

– Projektując nowoczesny obiekt we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej staramy się już teraz przewidywać indywidualne potrzeby naszych przyszłych najemców. Jesteśmy w kontakcie z firmami dostarczającymi najnowocześniejsze rozwiązania i innowacyjne know-how dla obiektów biurowych – mówi Tomasz Wróbel, członek zarządu LC Corp SA. – Tworząc nasze obiekty, staramy się skupiać nie tylko na realizacji celów biznesowych, ale także na pozytywnym wkładzie projektu w rozwój okolicy, w tworzenie przestrzeni służących mieszkańcom.

fot. Retro Office House, Wrocław / mat. prasowy