Loconi Intermodal w budynku Tensor X

Operator intermodalny – Loconi Intermodal SA– dołączył do grona najemców kompleksu biurowego Tensor powstającego w Gdyni. Firma wynajęła 430 mkw. na pierwszym piętrze w budynku X. Loconi wprowadzi się do nowego biura w czerwcu 2016. Dewelopera – EURO STYL – w transakcji najmu reprezentowali eksperci z JLL.

Magdalena Reńska, z JLL: „Rynek trójmiejski jest bardzo aktywny, zarówno jeśli chodzi o działania deweloperów, jak i potrzeby najemców. W budowie jest obecnie ok. 138 000 mkw. Trójmiasto cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców – w ubiegłym roku popyt sięgnął aż 107 500 mkw. co jest najlepszym wynikiem w historii tego rynku i jednocześnie stanowi adekwatną odpowiedź na wysoką podaż. Mogę z pełnym przekonaniem zapewnić, że Trójmiasto stanowi bardzo ważny punkt na biurowej mapie Polski.”

Tensor powstaje w Gdyni. Kompleks utworzą trzy nowoczesne budynki klasy A o nazwach X, Y i Z. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 19 750 mkw. (X – 4 960 mkw., Y – 8 190 mkw., a Z – 6 600 mkw.). W Tensorze będzie 450 miejsc parkingowych oraz cała gama udogodnień dla rowerzystów (biurowce są położone tuż przy ścieżce rowerowej).

fot. materiały prasowe

 

Translate »