Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Katowice (okolice)

imponująca architektura nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Katowice (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 2 500 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 432,9 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 5 775 zł/m2. Budynek o 4 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 1 962 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko u brokerów i agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w centrum. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż o przeznaczeniu usługowo-biurowym (obecnie wynajmowana). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż przeszła generalny remont na przełomie 2018/2019 roku. Do długiej listy zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży koniecznie należy dodać wysoki komfort użytkowania (klimatyzacja) oraz poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Warto w tym miejscu również podkreślić niskie koszty utrzymania dzięki instalacji fotowoltaicznej.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICE:
pomieszczenia piwniczne;
PARTER:
– lokal;
– 2 biura;
– klatka schodowa;
PIĘTRO:
– hol;
– biuro składające się z 4 pomieszczeń;
-3 biura;
– 2 wc;
– aneks kuchenny;
PIĘTRO II:
– hol;
– 2 biura;
– 2 podwójne biura;
– kotłownia;
– łazienka.
Osoby dojeżdżające o pracy samochodem docenią utwardzony parking.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27159)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl

Translate »