Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Słupsk (okolice)

atrakcyjna lokalizacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Słupsk (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 573 300 zł. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 3 185 m2. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 180 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż tylko za pośrednictwem WGN. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to teren inwestycyjny w centrum. Okolica uchodzi za spokojną i rozwijającą się, która oferuje zarówno bliskość natury, jak i dostęp do niezbędnej infrastruktury. Lokalizacja gwarantuje znakomite połączenie z innymi częściami miejscowości oraz z sąsiednimi miastami. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o olbrzymim potencjale inwestycyjnym:
– obiekt handlowy;
– obiekt biurowy;
– obiekt usługowy.

Zapraszamy do kontaktu i osobistego zapoznania się z potencjałem tej nieruchomości komercyjnej do sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości komercyjnej. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-386)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl

Translate »