Nominacje w konkursie Top Woman In Real Estate

Patronat Medialny

Jury konkursu Top Woman in Real Estate wyłoniło grupę 34 finalistek w ośmiu kategoriach oraz pięć firm ubiegających się o tytuł Pro-Woman Company of the Year. Teraz czas na głosowanie online, które potrwa do 5 maja 2018 r.

13-osobowe jury, któremu przewodniczył Pan Jacek Wachowicz, Prezes Zarządu Immobel, reprezentujące najsilniejsze podmioty rynku nieruchomości, wybrało krótką listę kandydatek w kategoriach: Business management, Innovation, Business support, Commercial sales, Residential sales, Activities for green building, Journalism, Architecture and design. W każdej kategorii nominowano 4-6 osób, spośród których komisja oceniająca wyłoni następnie nazwiska zwyciężczyń w poszczególnych grupach.  Dyskusje jury, w skład którego wchodzą kobiety i mężczyźni, oparte były na kryteriach publikowanych na stronach organizatora Konkursu. Szczegółowe informacje o nominowanych paniach znajdują się tutaj: topwoman.pl/shortlist/

Zagłosuj online

Wszystkie panie wybrane przez jury mają teraz szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu Personality of the Year. Tytuł przyznają internauci w otwartym głosowaniu na stronie topwoman.pl/glosowanie. Zachęcamy wszystkich Państwa do oddania swojego głosu, aby docenić i uhonorować te osoby, które swoim dorobkiem, pomysłowością i charyzmą przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku nieruchomości.

Gala 11 maja w InterContinental

Uroczyste podsumowanie Konkursu będzie mieć miejsce podczas gali Top Woman in Real Estate, która odbędzie się 11 maja 2018 o godz. 19.00 w hotelu InterContinental Warszawa. Jury ogłosi wówczas nazwiska zwyciężczyń poszczególnych kategorii, wynik głosowania online na osobowość roku, a także nazwę najlepszej firmy z branży nieruchomości, doceniającej profesjonalizm oraz rolę kobiet w rozwoju biznesu.

Gala jest wydarzeniem dla całej branży, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. To także cenna okazja do spotkania i rozmów biznesowych. Zaproszenia na galę można nabyć tutaj: topwoman.evenea.pl 

Przypomnijmy, że konkurs Top Woman in Real Estate narodził się z chęci wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier. Konkurs jest wspólną inicjatywą liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych, takich jak Ladies First, OSWBZ czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić za najlepsze osiągnięcia.

ZAGŁOSUJ TERAZ: topwoman.pl/glosowanie

Więcej na topwoman.pl