Nordic Mokotów III na ostatniej prostej

Na ostatnim budynku pierwszej inwestycji YIT w Polsce – Nordic Mokotów – zawisła wiecha. Prace, które rozpoczęły się w lutym 2019 przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku. Nabywców znalazło już blisko 60% lokali mieszkalnych.

– Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zapewnia dostęp do bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, w tym licznych sklepów, lokali usługowych i placówek oświatowych. Ze względu na szeroki wybór mieszkań w różnych metrażach, oferta skierowana jest zarówno do singli, jak i rodzin z dziećmi. Osobom poszukującym alternatywy dla domu w mieście polecamy lokale z antresolą. Największe mają ponad 110 m2, a z ich tarasów rozciągać będzie się piękny widok na warszawski skyline – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce.

Nordic Mokotów oferuje mieszkańcom charakterystyczne dla fińskiego designu wysokiej jakości naturalne materiały, nowoczesne i proekologiczne rozwiązania oraz zielone patio, na którym można odpoczywać w ciepłe dni. W III etapie powstaną 124 mieszkania oraz 5 lokali usługowych. Na podziemnym parkingu będzie 138 miejsc postojowych, w tym część wyposażona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym.

fot. materiały prasowe

Translate »