Nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskim Bemowie

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska przygotowuje na warszawskim Bemowie nową inwestycję. NOVÉLIA Bemowo powstanie na osiedlu Górce. Będzie to 6-piętrowy budynek mieszkalny. Lokale mieszkalne na parterze z wyjściami na ogródki. Każde mieszkanie na kondygnacjach od 1 do 6 będzie miało balkon. Lokale na najwyższym, szóstym piętrze zaprojektowano z przestronnymi tarasami na dachu.

Do wyboru będzie łącznie 89 mieszkań. Najwięcej z nich to lokale dwu- i trzypokojowe, ale dostępnych będzie też 7 mieszkań czteropokojowych. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana – od 35 do 126 mkw.

Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a w budynku – energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu niższe będą koszty energii użytkowanej w częściach wspólnych. Obiekt zostanie też wyposażony w rozwiązania służące do retencji (czyli zatrzymania i wykorzystania) wody opadowej, która posłuży do utrzymania zieleni na terenie NOVÉLII Bemowo. W ramach inwestycji pojawią się także budki lęgowe dla ptaków oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki rowerowe.

fot. materiały prasowe