Nowe osiedle w Krakowie – Nowe Bochenka

Grupa Futureal i wchodzący w jej skład deweloper mieszkaniowy Cordia zakończyli realizację swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Polsce. Na początku listopada nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i oddanie inwestycji do użytku. Wraz z tym wydarzeniem firma rozpoczyna procedurę przekazywania mieszkań klientom.

Nowe Bochenka to debiut Grupy Futureal, węgierskiego dewelopera i inwestora, na rynku mieszkaniowym w Polsce. W ramach osiedla powstało 388 mieszkań o powierzchni od 25 do 85 mkw. Inwestycja Nowe Bochenka znajduje się na Podgórzu Duchackim, w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów zielonych i doliny rzeki Drwinki.

Nowe Bochenka to pierwsza, ale nie ostatnia inwestycja Grupy Futureal na rynku mieszkaniowym w Polsce. Z myślą o kolejnych projektach mieszkaniowych Grupa wprowadziła do Polski markę Cordia, będącą liderem rynku mieszkaniowego na Węgrzech.

Cordia, spółka zależna w 100% od Futureal, to wiodący na rynku węgierskim deweloper zajmujący się inwestycjami mieszkaniowymi. Portfel spółki Cordia obejmuje ponad 5000 mieszkań na Węgrzech i w Rumunii.

fot. materiały prasowe