Nowe, wyjątkowe apartamenty w Krakowie

Spółka Echo Investment wkrótce rozpocznie realizację nowego zespołu apartamentowego w Krakowie. Inwestycja zlokalizowana będzie na Starych Dębnikach, blisko Starego Rynku, z widokiem na Wawel. W ramach projektu powstaną 53 ekskluzywne apartamenty.

otoczenie2 (Large)

Idea projektu zakłada stworzenie wyjątkowego miejsca i niespotykaną dotychczas w Krakowie aranżację przestrzeni. Niskie, kameralne budynki apartamentowe będą wkomponowane w zieleń Parku Dębnickiego, a przy ich realizacji zostaną wykorzystane wszystkie naturalne atuty i specyfika otoczenia. Projekt zakłada realizację siedmiu kameralnych trzypiętrowych budynków. W każdym z nich znajdzie się od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 mkw. Łącznie w inwestycji realizowanej przez Echo Investment powstaną 53 apartamenty oraz dwa garaże podziemne. Projekt architektoniczny przygotowuje krakowska pracownia GPP GRUPA PROJEKTOWA Sp. z o.o., a realizacja i wykorzystane do budowy materiały będą zgodne z najwyższymi standardami. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się jeszcze jesienią 2014 roku.

otoczenie1

Mieszkańcy apartamentów na Dębnikach będą mogli się również cieszyć pięknym widokiem na najbardziej znane zabytki Krakowa – Wawel, Kopiec Kościuszki, czy Klasztor Sióstr Norbertanek. Wyjątkowość i charakter miejsca uzupełnia pobliski stary Rynek Dębnicki, gdzie codziennie odbywa się lokalny targ, na którym można kupić ekologiczne warzywa i owoce.

fot. materiały prasowe