Nowi najemcy w biurowcach HB Reavis

Spółka HB Reavis, deweloper działający na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji, podpisała kolejne umowy najmu na powierzchnie handlowo-usługowe w swoich dwóch warszawskich inwestycjach.

Pod koniec września 2016r. w kompleksie Gdański Business Center II otwarty zostanie fitness klub popularnej sieci Zdrofit. Z kolei do oddanego do użytku w sierpniu ubiegłego roku biurowca Postępu 14 już niebawem wprowadzą się Ikano Bank, sklep spożywczy Carrefour Express i piekarnia Gorąco Polecam Nowakowski. Gdański Business Center, który docelowo dostarczy na warszawski rynek blisko 100 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, jest oceniany jako najlepiej skomunikowane centrum biznesowe w Warszawie.

Nowych najemców pozyskał również zlokalizowany na Mokotowie biurowiec Postępu 14. Już wkrótce w budynku otwarte zostaną piekarnio-kawiarnia Gorąco Polecam Nowakowski oraz sklep spożywczy Carrefour Express oferujący szeroki asortyment starannie dobranych produktów spożywczych, w tym dostępnych na wynos i gotowych do spożycia posiłków typu ‘Food to go’ oraz przydatnych artykułów przemysłowych.

Z kolei w maju 2016 r. do budynku wprowadzi się Ikano Bank AB, który jest częścią rodzinnego przedsiębiorstwa twórcy IKEA. Polski Oddział tego szwedzkiego banku działa od 2010 r. i oferuje kredyty ratalne na zakupy w sklepach IKEA oraz karty kredytowe IKEA FAMILY. Oddany do użytku w sierpniu ubiegłego roku biurowiec Postępu 14 to trzecia zakończona inwestycja HB Reavis w Warszawie.

fot. Gdański Business Center

HB Reavis_Gdański Business Center II_Warszawa

Translate »