Obierz kurs na błękit

Mało kto wyobraża sobie lato bez błękitnej, mieniącej się w słońcu wody i oddychania pełną piersią ciepłym, letnim powietrzem. Ta pora roku daje nam możliwość znalezienia się możliwie blisko natury i czerpania z niej inspiracji, co doskonale widać w efektach pracy designerów nad kuchennymi przyborami.

serwetki

Marynistyczne kolory i wzory są motywem przewodnim w kolekcji letniej marki à Tab. Przy współpracy z producentami, takimi jak Koziol, Maxwell&Williams czy Zak! Design udało się stworzyć zestawienie hitów sezonu, które poza swoją funkcjonalnością zachwycają również stylem. Wspomnienia letnich chwil spędzonych nad morzem przeniesione na projekty kuchennych dodatków sprawiają, że nawet wyciskacz do cytryny przyjmuje formę klasycznej łódki z papieru. Przy gotowaniu swoją pomocą chętnie posłuży dzielny marynarz, który przytrzyma łyżkę niczym wiosło. Kotwica zarzucona na dno garnka zabezpieczy jajka przed popękaniem podczas gotowania, a wyciągnięcie ich z gorącej wody jednym ruchem zrobi wrażenie na każdym wilku morskim.

kubek

Przydatne podczas posiłków spożywanych na świeżym powietrzu okażą się nietłukące naczynia oraz pojemniki na żywność i napoje. Butelka Soda występująca w energetycznych kolorach jest odporna na odbarwienia i pochłanianie zapachów. Dodatkowo, wyposażona jest w słomkę zabezpieczoną przed wypadaniem, przez co produkt staje się przyjazny najmłodszym użytkownikom. Przydadzą się naczynia utrzymane w stylu morskim, które stanowić będą gustowną oprawę domowego dania. Dzięki odpowiednim akcentom w swojej kuchni i jadalni, każdy kucharz, niczym żeglarz, może zostać marzycielem i realistą w jednej osobie.

kotwica do jajek

fot. materiały prasowe

Translate »