Odkurzacz, dmuchawa i rozdrabniacz do liści na piątkę

Jesień w ogrodzie jest piękna, ale pracowita. Sprzątanie trawnika ułatwi nam znacząco SKIL 0791 – odkurzacz, dmuchawa i rozdrabniacz w jednym. Docenione przez uznany skandynawski magazyn narzędzie wyposażono w silnik o dużej mocy – 2800 W, który pomaga szybko pozbyć się liści i innych ogrodowych odpadków. Za pomocą jednego przełącznika dmuchawę łatwo zmienimy w odkurzacz. Zebrane odpadki rozdrobni nam natomiast wbudowany w urządzenie rozdrabniacz – na końcu wszystkie zebrane zostaną  w wytrzymałym 45-litrowym worku. Dwa ergonomiczne uchwyty i kółka odkurzacza zapewniają optymalny komfort i zwiększają mobilność

Przeprowadzone w Skandynawii testy udowodniły wysoką jakość narzędzia SKIL 0791. Testerzy docenili także łatwy sposób obsługi odkurzacza 3 w 1, jego niską wagę (3,2 kg) i konstrukcję, która zepewnia dużą wygodę pracy. Dzięki temu wyniki sprawdzianu były znakomite – produkt otrzymał najwyższą ocenę: pięć na pięć możliwych gwiazdek!

SKIL 0791 jest częścią programu narzędzi ogrodowych Skil ‘Urban Series’, które oferują wyjątkowe rozwiązanie ‘Easy Storage’, dzięki czemu są wygodne w przechowywaniu i nie zajmują wiele miejsca. W wyposażeniu standardowym odkurzacza do liści znajduje się szyna ‘Easy Storage’, która ułatwia zawieszenie narzędzia na ścianie.

fot. Skil

Translate »