Osiedle Nova Bluszczańska z pozwoleniem na użytkowanie

Spółka deweloperska SGI, realizująca inwestycję Nova Bluszczańska na warszawskich Siekierkach, zakończyła kolejny etap tego projektu. Osiedle otrzymało pozwolenie na użytkowanie, a firma rozpoczyna przygotowania do przekazywania lokali. Zgodnie z harmonogramem, pierwsi najemcy wprowadzą się do swoich nowych mieszkań pod koniec marca 2021 roku.

Zespół trzech budynków oferuje 213 lokali o podwyższonym standardzie. Oprócz osiedla mieszkaniowego, deweloper zrealizował również oświetlony ciąg pieszo-jezdny z chodnikiem i zagospodarowaniem zieleni.

– To już ostatni etap prac nad osiedlem Nova Bluszczańska. Cieszymy się, że pomimo sytuacji związanej z pandemią udało się pomyślnie i zgodnie z przewidywaniami zakończyć ten projekt. Wiemy, że przygotowane przez nas mieszkania spełnią oczekiwania nabywców, a zrealizowana droga będzie ułatwiać codzienną komunikację – mówi Robert Stachowiak, prezes zarządu SGI.

Projekt osiedla powstał w stylu miejskich willi – w niskiej, dwupiętrowej zabudowie, z nowoczesną architekturą oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. W każdym z budynków znajduje się winda. To rozwiązanie docenią rodziny z małymi dziećmi, seniorzy oraz osoby z ograniczeniami w poruszaniu się.

fot. materiały prasowe