Panoramiczny widok na Panoramę

Panorama – jedna z pierwszych galerii handlowych w Poznaniu zostanie znacząco zmodernizowana. Zmiany przewidziane są także w ofercie centrum, która zostanie wzmocniona i urozmaicona przy jednoczesnym zachowaniu specjalistycznego i unikalnego charakteru Galerii. Panorama jest popularnym wielousługowym centrum handlowym typu convinience zlokalizowanym w sercu Górczyna – dzielnicy Poznania nabierającej handlowego znaczenia. Galerię charakteryzuje unikalność oferty, w skład której wchodzą zarówno dobrze znane marki, jak i specjalistyczne sklepy lokalne. Wyróżniającą się cechą Panoramy jest także rozbudowane zaplecze usług tworzone m.in. przez bank, pralnię, zakład fryzjerski a przede wszystkim przez popularną Klinikę Rehasport – jeden z najważniejszych ośrodków leczenia i rehabilitacji urazów sportowych w Polsce.

– Galeria Handlowa Panorama była jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce, w które byliśmy zaangażowani, dlatego sukces tego centrum jest dla nas szczególnie ważny. Ogromny potencjał Panoramy wynika z jej zróżnicowanej oferty, dogodnej lokalizacji, oraz lojalnych klientów – w zeszłym roku centrum było odwiedzane miesięcznie średnio 260 000 razy. Zależy nam na modernizacji naszej Galerii w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów oraz rosnące znaczenie lokalizacji. To są główne powody, które stoją za decyzją o rozbudowie i równoważeniu tenant-mix Panoramy – powiedziała Olga Łoś, manager Panoramy z ramienia Balmain Asset Management.

Modernizacja Galerii Handlowej Panorama, która rozpocznie się na przełomie 2014/15, będzie miała charakter kompleksowy. Metamorfozę przejdzie zarówno wnętrze Galerii, jak i jej fasada. W tym czasie w centrum pojawią się także nowi najemcy. Autorem projektu architektonicznego jest wrocławskie biuro architektoniczne Bieniasz Nicholson Architekt. Przetarg na generalnego wykonawcę ruszy w czerwcu br.

fot. materiały prasowe

Translate »