Paul Gheysens uhonorowany nagrodą Lifetime Achievement Award

11. galę Central&Eastern Europe Quality Awards Gala uświetniło szczególne wydarzenie. W uznaniu wkładu w rozwój rynków nieruchomości krajów Europy Środkowo-Wschodniej nagrodę za całokształt pracy – Lifetime Achievement Award – otrzymał gość specjalny gali Paul Gheysens, założyciel i prezes Ghelamco Group.

Paul Gheysens założył Ghelamco w 1985 roku. Przez ostatnie 23 lata budował pozycję firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, szczególnie w Polsce. Jury CEEQA wraz z redakcją Financial Times doceniły wkład firmy Ghelamco w tworzenie nowoczesnych rynków nieruchomości w państwach Europy Środkowo-Wschodniej oraz wpływ projektów dewelopera na kształtowanie tkanki miejskiej Warszawy. Podkreślono również, że dzięki projektowi Warsaw Spire – największej inwestycji biurowej powstającej obecnie w Europie – stolica otrzyma nowoczesny symbol oraz unikalną przestrzeń publiczną.

Paul Gheysens_CEEQA_2 _Ghelamco

Paul Gheysens powiedział: – Nagroda od CEEQA i Financial Times jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale również dla całego zespołu, który zbudował Ghelamco oraz wszystkich naszych partnerów, którzy sprawili, że nasze marzenia stały się rzeczywistością. Liczymy, że z tą samą energią uda nam się zrealizować jeszcze wiele przedsięwzięć w kolejnych latach.

Fot. Ghelamco

 

Translate »