Pięć kroków do piękna z Domem Mody Klif

Idealnie dobrana fryzura, makijaż podkreślający atuty urody, doskonałe stylizacje modowe oraz dopasowane do naszego charakteru perfumy to recepta na udane powitanie wiosny. Dom Mody Klif zaprasza na kolejną edycję bezpłatnych, indywidualnych konsultacji, które ruszają w marcu.

Krok pierwszy – olśniewająca fryzura

Krok pierwszy to 45-minutowa konsultacja z cenionym stylistą fryzur i jednocześnie właścicielem znanego i lubianego przez gwiazdy salonu fryzjerskiego Miodek Hair House – Rafałem Miodkiem. Dzięki niej dowiesz się, jak dobrać odpowiednią fryzurę do Twojej urody i z jakich zabiegów pielęgnacyjnych skorzystać, by zrewitalizować włosy i wydobyć ich blask. Konsultacje odbywają się w poniedziałki i środy.

Krok drugi – idealny makijaż

Krok drugi to spotkanie z ekspertami od makijażu Yves Rocher, którzy dobiorą odpowiednią kolorystykę zgodną z naszym typem urody oraz udzielą nam lekcji makijażu wybranej partii twarzy. Podpowiedzą także, które z obowiązujących trendów w najpełniejszy sposób wydobędą i podkreślą nasze naturalne piękno. Konsultacje trwają ok. 40 minut i odbywają się w środy i piątki.

Krok trzeci – perfekcyjna stylizacja

Krok trzeci to spotkanie z profesjonalnymi stylistkami, które rozpoczyna się rozmową przy kawie. Specjalistka ds. wizerunku pokaże aktualne trendy, pomoże nam dobrać najlepsze fasony, kolory, akcesoria i dodatki do naszej sylwetki i stylu życia. Paniom i Panom zdecydowanym na zakupy w Domu Mody Klif, stylistka może także towarzyszyć jako personal shopper. Konsultacja trwa 90 minut i odbywa się w środy, piątki, soboty i niedziele.

Krok czwarty – doskonałe perfumy i produkty pielęgnacyjne

Perfumiarze z Quality Missala przedstawią nam propozycję zapachów zharmonizowanych z naszą osobowością, temperamentem i upodobaniami. Podczas tej konsultacji dowiemy się, co charakteryzuje ekskluzywne perfumy niszowe, jak rozpoznać nuty głowy, serca, czy bazy, czym kierować się w doborze perfum, jak je nosić i przechowywać. Konsultacja trwa 45 minut i odbywa się w poniedziałki i czwartki. Eksperci z perfumerii zdradzą nam również tajniki codziennego dbania o skórę oraz zaproponują indywidualny program pielęgnacyjny. Podczas tej konsultacji odbędzie się również nauka oczyszczania i automasażu skóry twarzy. Trwa ona 45 minut i odbywa się w 1. i 3. środę każdego miesiąca.

Krok piąty – zadbaj o to, co z pozoru niewidoczne

Brafitting to nowość w pakiecie konsultacji z ekspertami Domu Mody Klif. Jest to lekcja właściwego doboru biustonosza, na którą zapraszamy do salonu Chantelle. Odpowiednia bielizna to nie tylko komfort noszenia, ale również podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia. Konsultantki z butiku Chantelle podkreślają, że „właściwie dopasowana bielizna to świetna baza i podstawa do zaprezentowania odzieży”. Ponad 100-letnie doświadczenie projektantów marki Chantelle przy tworzeniu konstrukcji i wykorzystaniu innowacyjnych materiałów typu „memory form” oraz „spacer” umożliwiają maksymalne dopasowanie tego rodzaju garderoby i modelowanie sylwetki. Na każdą klientkę, która skorzysta z konsultacji i w jej ramach dokona zakupu kompletu otrzyma prezent w postaci 10-procentowego rabatu. Konsultacja trwa godzinę i odbywa się w środy i piątki.

DMK_Pakiet_konsultacji_1

fot. materiały prasowe

Translate »