Pierwszy etap Miasta Wola gotowy

Grupa Waryński i Dantex uzyskali prawomocne pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu inwestycji Miasto Wola, realizowanej na warszawskiej Woli. W ramach projektu powstało 112 mieszkań o powierzchni od 27 do 143 m kw. Pierwsze odbiory mieszkań przez lokatorów odbędą się już 15 stycznia br.

Pierwszy etap Miasta Wola objął realizację kameralnego budynku o podwyższonym standardzie, z charakterystycznym otwartym dziedzińcem. W budynku w kształcie litery C, o wysokości od 3 do 9 pięter, znalazło się 112 starannie zaprojektowanych lokali o powierzchni od 27 do 143 m kw., w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin. Grupa Waryński i Dantex nie zapomniały również o najbardziej wymagających klientach. Z myślą o nich, na ostatnich kondygnacjach budynku powstały komfortowe apartamenty z tarasami.

W ofercie Grupy Waryński i firmy Dantex pozostają także lokale drugiego i trzeciego etapu inwestycji, zaprojektowanej przez pracownię 4am Architekci. W ramach tych faz powstaną odpowiednio 113 i 132 funkcjonalne mieszkania, z których kolejno 81 (71 proc.) i 31 (23 proc.) znalazło już swoich nabywców. Zakończenie prac budowlanych drugiego etapu inwestorzy zaplanowali na III kw. 2016 r., z kolei mieszkania trzeciej fazy zostaną przekazane mieszkańcom w IV kw. 2017 r.

fot. materiały prasowe

Translate »