Podsumowanie warsztatów „Nowoczesna łazienka”

Kompleksowe szkolenia z zakresu wykończenia łazienek odbyły się w 2017 r. w 10 miastach w Polsce. Wzięło w nich udział 288 glazurników, którzy chcą podążać za najnowszymi trendami i technologiami. Zadziałał efekt synergii – uczestnicy uczyli się od ekspertów i od siebie nawzajem.

Ceramika Paradyż była partnerem tegorocznej edycji Akademii Profesjonalisty, która odbyła się pod hasłem „Nowoczesna Łazienka”. Organizowany przez Sopro cykl całodniowych szkoleń był odpowiedzią na dynamiczny rozwój nowoczesnych produktów i technologii. – Aby świadczyć najwyższej jakości usługi, wykonawcy muszą być na bieżąco. Wymagania inwestorów wciąż rosną, konkurencja i liczba zleceń również. Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności jest konieczne, by nadążyć za branżą budowlaną – mówi Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż. – By zasłużyć na miano profesjonalisty, trzeba wciąż wzbogacać swój warsztat. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej potrzebie, dlatego wraz z ekspertami dzieliliśmy się wiedzą o najnowocześniejszych płytkach ceramicznych i ich właściwościach.

Podczas szkoleń we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu i pozostałych miastach, uczestnicy dowiedzieli się, jakie problemy mogą pojawić się podczas montażu lub przygotowań do instalowania materiałów wykończeniowych. Poruszano też temat nowych trendów wzorniczych i zasad, jakimi trzeba się kierować wykorzystując je we wnętrzach. – Współpracujemy z Sopro i szkolimy glazurników głównie z myślą o naszych klientach. Wykonawcy uczą się od nas i od siebie nawzajem, by świadczyć później najwyższej jakości usługi – podkreśla Piotr Stępniak.

fot. materiały prasowe