Powiew luksusu z Prowansji w Galerii Północnej

Tradycja i doświadczenie rodem z Prowansji, połączone z dbałością o środowisko i jakość produktów. L’OCCITANE en Provence wzbogaci grono luksusowych marek kosmetycznych dostępnych w Galerii Północnej.

Sklepy francuskiej sieci L’OCCITANE to miejsce dla wielbicieli kosmetyków opartych na naturalnych, organicznych składnikach. Oferta obejmuje kilkanaście linii produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz szeroki wybór perfum, inspirowanych zapachami Prowansji. Marka L’OCCITANE przywiązuje bardzo dużą wagę do zasad uczciwego handlu oraz ochrony środowiska naturalnego. Dlatego kosmetyki nie zawierają żadnych szkodliwych dodatków, nie są testowane na zwierzętach, a w ich produkcji nie są także wykorzystywane składniki przyczyniające się do degradacji przyrody.

L’OCCITANE Group jest firmą o Europejskich korzeniach, operującą w ponad 90 krajach świata. Portfolio spółki obejmuje cztery marki, w Polsce wysokiej jakości, organiczne kosmetyki firmy dostępne są tylko w ramach sklepów L’OCCITANE en Provence. Salon marki w Galerii Północnej będzie pierwszym punktem sieci otwartym na północy Warszawy i zajmie powierzchnię 71,3 mkw. W transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

fot. materiały prasowe

 

Translate »