PROPERTY JOURNAL na targach Expo Real 2019

W dniach 7-9 października br. w Monachium odbyły się Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL. To jedno z największych tego typu wydarzeń branżowych.

Już po raz 22  targi przyciągnęły inwestorów, przedstawicieli regionów i miast, doradców i dziennikarzy z całej Europy i ze świata. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 2000 wystawców i ponad 45 000 odwiedzających.

 

Expo Real to ważne wydarzenie dla każdego, kto interesuje się najnowszymi trendami i technologiami na rynkach nieruchomości. Jak co roku, organizatorzy Expo Real wskazali kilka kluczowych zagadnień: sprzedaż, hotele, innowacje i inteligentna urbanizacja. Pod ich kątem skonstruowany został program konferencji i paneli dyskusyjnych. 

 

W targach Expo Real 2019 wzięli udział również wystawcy z Polski. Wyraźnie widoczny był wzrost zainteresowania ofertą inwestycyjną oraz rosnąca popularność polskich regionów. W rozmowach z wystawcami z Polski podkreślano znaczącą rolę targów, jako pola do nawiązania kontaktów oraz przedstawienia się firmom, które inwestują albo planują inwestycje w naszym kraju.

 

W Monachium dominował nastrój optymizmu: świetna koniunktura i bogate plany rozwoju to dwa aspekty rynku nieruchomości, na które zwracają uwagę uczestnicy targów.

Już po raz kolejny przedstawiciele redakcji Property Journal mieli okazję uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Expo Real to nie tylko spotkania branżowe, ale również przegląd najnowszych informacji i możliwość poznania trendów panujących na międzynarodowym rynku nieruchomości.

Dagmara Komarnicka

fot. Dagmara Komarnicka

 

Translate »