Przesiądź się na ArciTech

Konsumenci bardzo szybko przyzwyczajają się do rozwiązań, które ułatwiają im życie, z czasem traktując je jako standard. Oczekują tym samym, że kolejny telefon komórkowy, samo-chód czy mebel, będzie wyposażony w nową, jeszcze lepszą funkcjonalność. To dlatego producenci już dziś tworzą rozwiązania, które spełnią wymagania jutra. Taki jest właśnie system szuflad ArciTech firmy Hettich.

Kupując samochód, często przesiadamy się na wyższy model, a przynajmniej decydujemy się bogatsze wyposażenie. Podobnie jest z każdym innym produktem, w tym także meblami.
– To, co niegdyś było nowością, obecnie jest standardem, a klienci wciąż czekają na więcej. Kupując kolejne meble kuchenne z pewnością zapytają sprzedawcę o jeszcze bardziej komfortowe szuflady, które oprócz nowoczesnego design zapewniają możliwość indywidualnego zagospodarowania ich wnętrza, jeszcze bardziej stabilne i wytrzymałe prowadnice – mówi Joanna Nowak, specjalista ds. marketingu firmy Hettich Polska.

Odpowiedzią niemieckiego producenta na wyzwania przyszłości w zakresie techniki kuchennej są wprowadzone na rynek szuflady ArciTech. Innowacją, która niezwykle podnosi komfort użytkowania ArciTech jest zgrany duet prowadnic Actro o profilu pryzmatycznym. To niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie sprawia, że szuflada obciążona słoikami, puszkami czy teczkami z dokumentami, prowadzi się niezwykle lekko i płynnie.

ArciTech_2

W opracowaniu nowych rozwiązań dla firmy Hettich niezwykle przydatna okazała się opinia montażystów mebli kuchennych, którzy zauważyli, że prócz wysokiej jakości i trwałości prowadnic szuflad, niezwykle ważny jest dla nich łatwy montaż, bez konieczności wykorzystywania wielu narzędzi i dokonywania dodatkowych nawierceń w szafkach. Idealnym rozwiązaniem okazała się koncepcja jednej platformy produktowej Hettich, czyli kompletny system doskonale spasowanych elementów szuflady. Ich połączenie ze sobą jest niezwykle proste (przy użyciu jednego narzędzia), precyzyjne i szybkie a także – co jest szczególnie ważne dla klienta docelowego – nie tworzy bałaganu na miejsca montażu. Ponad to, w każdej chwili można zmodyfikować szufladę, np. zastępując relingi boczne szklanymi podwyższeniami DesignSide, bez dokonywania jakichkolwiek zmiany w gotowych już meblach.

Translate »