Rusza drugi etap Botaniki Jelitkowo

W sierpniu rozpocznie się budowa i sprzedaż drugiego etapu luksusowej inwestycji Botanica Jelitkowo. Nowa oferta dewelopera Invest Komfort to 75 mieszkań. Zainteresowani będą mieli do wyboru lokale od 2 do 5 pokoi o powierzchni od 42 do 121 m2. Budowa zakończy się w trzecim kwartale 2021 roku.

To jedna z najnowszych realizacji Invest Komfort, dewelopera znanego z inwestycji takich jak Brabank Apartamenty czy Sea Towers. Zachwyca ona swoją lokalizacją, funkcją i architekturą, która przywołuje na myśl willową, jednorodzinną zabudowę, charakterystyczną dla nadmorskiej dzielnicy Jelitkowo. Na osiedlu Botanica Jelitkowo przyroda odgrywa główną rolę. Wokół kameralnych budynków zasadzono w ramach budowy I etapu aż 18 tysięcy roślin z ponad 80 gatunków. Wśród nich znajdują się drzewa, krzewy kwiatów, pnącza, byliny, trawy ozdobne, paprocie oraz rośliny wodne.

Ceny mieszkań drugiego etapu uwzględniają miejsce postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze i zaczynają się od 800 000 zł brutto.

fot. materiały prasowe