Ruszyła odnowa biurowców White Stone

Zgodnie z zapowiedzią, ruszyła modernizacja części wspólnych kompleksu biurowego HOL 7.7 przy ul. Cybernetyki w Warszawie. White Stone powierzył realizację prac refit-outowych we wnętrzu firmie Tétris. Przypomnijmy, że dwa budynki biurowe, znane wcześniej jako Helion i Luminar, trafiły do portfela nieruchomości biurowych White Stone w lutym 2019 r. W maju deweloper zapowiedział ich modernizację. Koncepcję refit-out’u nieruchomości przygotowała pracownia Grupa Plus Architekci. Kompleks, dziś noszący nazwę HOL 7.7, zyska współczesny, elegancki, ale przytulny charakter za sprawą odmienionych przestrzeni wspólnych wewnątrz, a w kolejnym kroku także i zewnętrznego patio.

Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone: „HOL 7.7 jest świetnie zlokalizowanym obiektem, umożliwiającym szybką komunikację z innymi częściami miasta. To jeden z niezaprzeczalnych atutów kompleksu. Naszym celem jest podniesienie jakości nieruchomości i dostosowanie jej do dynamicznych zmian zachodzących na Służewcu. Przyświeca nam idea wizerunkowej, estetycznej i funkcjonalnej transformacji mocno „biurowego” środowiska i przywrócenie tej przestrzeni ludziom – zarówno naszym najemcom, jak i ich pracownikom oraz okolicznym mieszkańcom.”

Projekt powstał z myślą o wciąż zmieniającym się stylu pracy i zakłada stworzenie przestrzeni umożliwiających spotkania i interakcje, a także wygodną pracę poza biurem. Recepcje zostaną szeroko otwarte na światło dzienne, a świeży, przyjemny charakter części wspólnych biurowców podkreślą prosta stylistyka oraz jasne kolory z dodatkiem drewna. Motywem przewodnim wnętrza staną się powtarzane w różnych elementach pionowe i skośne podziały oraz okręgi świetlne. Za prace wykończeniowe we wnętrzu obu biurowców odpowiada firma Tétris.

Wojciech Kaczmarczyk, Associate Director Business Development w Tétris:  „To nasz kolejny, po pracach prowadzonych przy aranżacji wnętrz biurowca Celebro, projekt realizowany dla grupy White Stone. W ciągu najbliższych miesięcy zadbamy o sprawną rearanżację zarówno recepcji, holi wejściowych, jak i holi windowych oraz toalet w kompleksie HOL 7.7. Łącznie odnowimy ok. 840 mkw. powierzchni. Mamy „na pokładzie” kompetencje i doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi projektów biurowych, dlatego zadbamy o sprawny proces realizacji i całą logistykę prac.”

fot. materiały prasowe

Translate »