Savills wynajmie kolejne fazy Ptak Outlet w Rzgowie

Firma Savills została agentem wyłącznym centrum wyprzedażowego Ptak Outlet w Rzgowie o powierzchni handlowej najmu 33 000 m kw. Zespół Savills zajmie się wynajmem wolnej powierzchni w ostatniej fazie, jak również będzie odpowiadał za rekomercjalizację całego obiektu.

Ptak Outlet w Rzgowie to największe w Polsce centrum wyprzedażowe o zasięgu międzynarodowym, docelowo z ofertą 140 salonów polskich i międzynarodowych marek i 1500 miejscami parkingowymi. Jego atutem jest centralna lokalizacja w sercu Polski. Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie, 10km od Łodzi i 140km od Warszawy. Kompleks nawiązuje stylem do architektury przemysłowej XIX-wiecznej Łodzi, tworząc przyjemne i eleganckie miejsce zakupów dla najbardziej wymagających klientów. Oferta handlowa obejmuje obecnie ponad 80 marek, w tym wiele z kategorii premium.

Ptak Outlet w Rzgowie stanowi część jedynego w Europie Miasta Mody – kompleksu wystawienniczo-handlowego Ptak Fashion City, na które składają się: Ptak Outlet, Ptak Expo, Ptak Moda oraz Centrum Handlu Ptak.

fot. materiały prasowe

Translate »