SEGRO z nagrodą CIJ Award 2017

Firma SEGRO, deweloper, zarządca i właściciel powierzchni magazynowych i produkcyjnych, otrzymała prestiżową nagrodę CIJ Award 2017, w kategorii Best Warehouse Lease of the Year, za centrum dystrybucyjne Arvato Polska na terenie SEGRO Logistics Park Stryków. To kolejne wyróżnienie dla dewelopera w tej samej kategorii CIJ Awards, po zeszłorocznym sukcesie centrum dystrybucyjnego Tesco w SEGRO Logistic Park Poznań, Komorniki.

„Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż kolejny flagowy projekt SEGRO został doceniony przez niezależnych specjalistów z branży. Jest to dowód uznania dla pracy całego naszego zespołu. Projekt deweloperski dla Arvato Polska był dla nas jednym z najważniejszych w tym roku, a zrealizowaliśmy go w naprawdę dynamicznym tempie i przy zachowaniu najwyższych standardów” – powiedziała Magdalena Szulc, dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

CIJ Awards to prestiżowy konkurs branży nieruchomości, zarówno biurowych, handlowych, magazynowych jak i mieszkaniowych, a przyznawane nagrody są niezwykle cenione na rynku polskim i europejskim. Tegoroczna, 16 już Gala rozdania nagród CIJ Awards 2017 odbyła się 9 listopada w hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

fot. Bartosz Michalski, dyrektor SEGRO Developmentu z nagrodą CIJ Award 2017 / materiały prasowe

Translate »