Simple Creative Products w biurowcu Wołoska 24

Simple Creative Products otworzy swoją nową pracownię w budynku biurowym zrealizowanym przez Ghelamco Poland na Wołoskiej 24 w Warszawie. Ta marka odzieżowa zajmie 2100 m kw. powierzchni na parterze i pierwszym piętrze budynku. Umowa została podpisana na 7 lat. Najemca przeprowadzi się w styczniu przyszłego roku.

Wołoska 24 to budynek biurowy zlokalizowany na warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie wcześniejszej inwestycji Ghelamco – Mokotów Nova. Na 11 kondygnacjach znalazło się 21 400 m kw. powierzchni biurowej oraz 1100 m kw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Biurowiec zrealizowano według standardów zrównoważonego budownictwa i zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM.

Simple Creative Products to ekskluzywna marka odzieżowa obecna na rynku od 1993 r. Jest częścią grupy kapitałowej GINO ROSSI. Kolekcje Simple CP w unikalny sposób łączą prostotę i elegancję oraz wyznaczają odważne kierunki w modzie. Simple CP to przede wszystkim ciekawy design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność.

fot. materiały prasowe