Słuchawki dla rowerzystów, motocyklistów, miłośników fitness

Firma KONTEL – dystrybutor marek Plantronics i Cardo Systems w Polsce – pokazała na warszawskich targach Mobility Reseller Days najnowsze słuchawki stworzone specjalnie dla rowerzystów, motocyklistów, miłośników fitness, gier oraz muzyki

Impreza Mobility Reseller Days 2014 dla profesjonalnych sprzedawców technologii mobilnych była okazją do przetestowania najnowszych modeli słuchawek Plantronics i Cardo Systems. Podczas międzynarodowego spotkania firm z sektora IT, telekomunikacji i technologii mobilnych, dystrybutor zaprezentował m.in.: pierwszy na świecie interkom BK-1 zaprojektowany dla rowerzystów oraz zestaw Scala Rider G9x przeznaczony do komunikacji dla motocyklistów renomowanej firmy Cardo System.

KONTEL pokazał również premierowe rozwiązania amerykańskiej firmy Plantronics, światowego lidera w dziedzinie audio. Na targach miał miejsce premierowy pokaz słuchawek Plantronics Backbeat PRO, które są najnowocześniejszym rozwiązaniem w kategorii stereo Bluetooth, zapoczątkowanej przez Plantronics legendarnymi już dziś słuchawkami Plantronics Pulsar 590. Profesjonalne, bezprzewodowe, nauszne słuchawki Plantronics Backbeat PRO z opcją aktywnej redukcji szumów otoczenia i 24-godzinnym akumulatorem usatysfakcjonują z pewnością bardzo wymagających koneserów mobilnej muzyki.

Ponadto można było zobaczyć i przetestować bezprzewodowe, odporne na wilgoć, stereofoniczne słuchawki Bluetooth Backbeat FIT i Backbeat Go 2 dedykowane dla osób aktywnych fizycznie. Niespodzianka czekała także na miłośników gier. Firma przedstawiła najnowsze rozwiązanie dla graczy – słuchawki Plantronics RIG FLEX Dolby 7.1 Surround Sound oraz Gamecom 788, które zastąpią popularny w środowisku gamerów zestaw słuchawkowy Plantronics GameCom 780.

Impreza stała się też okazją do zaprezentowania atrakcyjnej kolekcji, niezwykle praktycznych i lekkich toreb biznesowych marki Socha, która debiutuje z serią toreb z przestrzenią na laptopy i notebooki oraz akcesoriów do smartphonów. Klasyczne w formie torby – przypominające tradycyjne damskie torebki i męskie teczki – wyróżnia elegancki design i przyciągająca wzrok dbałość o detal. Wykonane z bardzo odpornych i trwałych materiałów Nivodur, kryją we wnętrzu wiele praktycznych przegródek na smartphon i dodatkowe kobiecie akcesoria, porządkując wewnętrzną przestrzeń.

fot. materiały prasowe