Sopro święci triumfy

Firma Sopro, już po raz kolejny, została doceniona i wyróżniona przez Klub Sportowa Polska za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz wspieranie programu „Budujemy Sportową Polskę”.

9 października w niezwykłej atmosferze siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta „Gala Budowniczy Polskiego Sportu 2014” organizowana przez Klub Sportowa Polska. Podczas oficjalnej uroczystości uhonorowano najlepsze firmy z branży infrastruktury sportowej, a także osoby zasłużone w tej dziedzinie.

Firma Sopro Polska Sp z o.o. i Aleksander Barszcz – Dyrektor Generalny, otrzymali tytuł i statuetkę „Budowniczy Polskiego Sportu”, przyznawaną przez Klub Sportowa Polska za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz Certyfikat Ambasadora Programu „Budujemy Sportową Polskę – edycja 2014” za szczególne wsparcie realizacji programu oraz kierowanie się społeczną odpowiedzialnością biznesu przy realizacji swoich strategicznych celów.

Konkurs „Budowniczy Polskiego Sportu” jest częścią programu „Budujemy Sportową Polskę” i odbywa się pod patronatem marszałków województw oraz wielu najważniejszych instytucji, mających wpływ na rozwój polskiego sportu. Jest to jedyny tego typu konkurs w kraju, w którym w sposób kompleksowy analizuje się osiągnięcia i przyznaje wyróżnienia osobom, samorządom, instytucjom i firmom zaangażowanym w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych. Nagroda „Budowniczy Polskiego Sportu” przyznawana jest laureatom wyróżnień „Inwestor na Medal” i „Firma na Medal”, którzy w kolejnych latach potwierdzili swą szczególną pozycję na rynku budowlanym i znacząco przyczynili się do rozwoju nowoczesnej infrastruktury sportowo-rekreacyjne w Polsce. Tytuł przyznawany jest za całokształt działalności, ale podkreśla się też najnowsze, szczególnie udane inwestycje.

 

Translate »