SpaceFactory wyławia młode talenty

SpaceFactory jest partnerem wspierającym konkursu CloudNine organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML), w ramach którego wyłaniane są najlepsze prace dyplomowe.

CloudNine to prestiżowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona wspólnie przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie, która ma na celu zapoznanie przedstawicieli biznesu z autorami najciekawszych prac dyplomowych. CloudNine jest częścią (wraz z TopYoung100) budowanej przez PSML platformy do współpracy biznesu i uczelni wyższych.

Wydarzenie skierowane jest do ubiegłorocznych i tegorocznych absolwentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją i technologią. Jeszcze do 25 października mogą oni zgłaszać swoje prace dyplomowe do konkursu.

– Bardzo się cieszę, że możemy wspierać ten wyjątkowy projekt. To nie tylko szansa dla studentów na pokazanie swoich prac i pomysłów szerszemu gronu, ale także okazja dla nas – przedstawicieli biznesu do poznania nowego, świeżego, często odmiennego od tego, z czym mamy do czynienia na co dzień podejścia do aktualnych trendów biznesowych – mówi Piotr Wąs, ze SpaceFactory Holding, członek kapituły konkursu CloudNine.

Laureatów konkursu poznamy już 14 listopada w czasie konferencji CloudNine Industry 4.0 & New SCM Trends podczas Targów Industry Week w Ptak Warsaw Expo.

 

Translate »