Sposób na efektowną i praktyczną podłogę

Panele winylowe to idealna alternatywa dla tradycyjnych paneli oraz desek – zwłaszcza w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Dlatego jeżeli w łazience, kuchni czy przedpokoju marzy nam się podłoga z wzorem drewna lub kamienia, to jest to idealne rozwiązanie. Panele LVT są nie tylko odporne na wilgoć, ale również trwałe i bardzo łatwe w codziennym utrzymaniu. W ten sposób wykończona podłoga jest również przyjemna w eksploatacji: ciepła w dotyku oraz cicha (brak efektu stukania).

150311komfort3 _kominZwolennicy paneli winylowych zwracają również uwagę na ich atrakcyjne wzornictwo. W nowej ofercie sieci Komfort znajdziemy takie, które idealnie wręcz imitują drewno – i to w szerokiej gamie kolorów i wykończeń (tradycyjne i postarzane, w odcieniach naturalnych, bielonych, brązach czy modnych szarościach). Alternatywą są panele LVT o wzorze kamienia – również w zróżnicowanej kolorystyce.

Sieć sklepów Komfort poszerza ofertę paneli winylowych LVT (Luxury Vinyl Tiles). Ten rodzaj podłogi charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi: odpornością na wilgoć, łatwością pielęgnacji, a także bardzo efektownym wzornictwem. To wszystko sprawia, że ich popularność wśród klientów stale rośnie.

150311komfort ciemna

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »